1.Sınıf Matematik Paralarımızı Tanıma Konu Testi

1.Sınıf Matematik Paralarımızı Tanıma Konu Testi

1.Sınıf Matematik Paralarımızı Tanıma 4 tane 50 kr kaç TL eder? 4 tane 25 kr kaç TL eder? 10 tane 10 kr kaç TL eder? 2 TL kaç tane 25 kr’den oluşur? 3 TL’de kaç tane 50 kr vardır? 2 tane 1 TL ile 2 tane 50 kr kaç TL eder? 3 tane 1 TL ile 4 tane 25 kr kaç TL eder? 4 tane 50 kr ile 10 […]

1.Sınıf Matematik Paralarımızı Tanıma

1.Sınıf Paralarımızı Tanıma

TEBRİKLER.

1.Sınıf Paralarımızı Tanıma

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
2 tane 5 TL ile 1 tane 10 TL hangisine eşittir?
A
25 TL
B
15 TL
C
20 TL
Soru 2
4 tane 50 kr ile 10 tane 10 kr kaç TL eder?
A
3 TL
B
4 TL
C
5 TL
Soru 3
4 tane 50 kr kaç TL eder?
A
3 TL
B
1 TL
C
2 TL
Soru 4
2 TL kaç tane 25 kr’den oluşur?
A
8
B
4
C
2
Soru 5
2 tane 1 TL ile 2 tane 50 kr kaç TL eder?
A
2 TL
B
3 TL
C
4 TL
Soru 6
3 TL’de kaç tane 50 kr vardır?
A
3
B
6
C
9
Soru 7
3 tane 1 TL ile 4 tane 25 kr kaç TL eder?
A
5 TL
B
4 TL
C
3 TL
Soru 8
10 tane 10 kr kaç TL eder?
A
3 TL
B
2 TL
C
1 TL
Soru 9
4 tane 50 kr ile 4 tane 25 kr kaç TL eder?
A
3 TL
B
2 TL
C
4 TL
Soru 10
4 tane 25 kr kaç TL eder?
A
2 TL
B
1 TL
C
3 TL
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

4 tane 50 kr kaç TL eder?
4 tane 25 kr kaç TL eder?
10 tane 10 kr kaç TL eder?
2 TL kaç tane 25 kr’den oluşur?
3 TL’de kaç tane 50 kr vardır?
2 tane 1 TL ile 2 tane 50 kr kaç TL eder?
3 tane 1 TL ile 4 tane 25 kr kaç TL eder?
4 tane 50 kr ile 10 tane 10 kr kaç TL eder?
4 tane 50 kr ile 4 tane 25 kr kaç TL eder?
2 tane 5 TL ile 1 tane 10 TL hangisine eşittir?

       1.Sınıf Matematik Paralarımızı Tanıma Konu Testi:

      Bu metin özetle teknik bir metindir. Özellikle Paralarımızı Tanıma testini tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu çalışma sanal ortamda yapılan interaktif ya da online bir çalışmadır. Paralarımızı Tanıma konu testini çözmek için Başlat bağlantısını tıklayınız. Önceki yada sonraki soruyu görmek için alttaki yön tuşlarını kullanmalısınız. Ancak Paralarımızı Tanıma testinde liste bağlantısından istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Listede cevapladığınız sorular renkli görünecektir. Paralarımızı Tanıma testinde yapmadığınız soruları buradan görebilirsiniz. Ayrıca Paralarımızı Tanıma testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza Paralarımızı Tanıma testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda Paralarımızı Tanıma testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bu görüşleri dikkate almanız özellikle öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte alt ekranda Paralarımızı Tanıma testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

      İnteraktif Paralarımızı Tanıma Testi:

Test çözmek aynı zamanda etkili bir öğrenme yöntemidir. Paralarımızı Tanıma testi özellikle bireysel öğrenmeyi sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif Paralarımızı Tanıma testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle özenli ve kaliteli bir çalışmadır. Paralarımızı Tanıma test çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ayrıca Paralarımızı Tanıma testi güncel bir çalışmadır. Özellikle sınıf içi çalışmalardan yararlanılmıştır. Testler genellikle ders kitabı içeriklerinden oluşturulmuştur. Böylelikle test başarısı artırılmıştır.

testimiz.com.tr

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Paralarımızı Tanıma Testi alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Ancak testimiz sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Paralarımızı Tanıma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Lakin Paralarımızı Tanıma testi için her sorunun bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

      İnteraktif Test Çalışması:

       İnteraktif veya online test çalışması sanal etkileşimli bir çalışmadır. Paralarımızı Tanıma testi aynı zamanda öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle interaktif testler dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözme imkanı verir. Diğer yandan Paralarımızı Tanıma testinde soru ve seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Yani Paralarımızı Tanıma testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ayrıca Paralarımızı Tanıma testini akıllı tahtalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı tahtalarla yüzde yüz uyumludur. Paralarımızı Tanıma testini tablet ya da telefonlardan da rahatlıkla çözebilirsiniz. Yani Paralarımızı Tanıma testi mobil uyumludur. Diğer yandan cihazınıza mobil uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz.

testimiz.com.tr.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. İnteraktif Paralarımızı Tanıma testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Paralarımızı Tanıma testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Paralarımızı Tanıma testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Paralarımızı Tanıma testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM