İlkokul Dosyaları

İlkokul Dosyaları

1.Sınıf Dosyaları

İlkokuma-Yazma Çalışmaları

Türkçe Çalışmaları

Matematik Çalışmaları

Hayat Bilgisi Çalışmaları

2.Sınıf Dosyaları

Türkçe Çalışmaları

Matematik Çalışmaları

Hayat Bilgisi Çalışmaları

3.Sınıf Dosyaları

Türkçe Çalışmaları

Matematik Çalışmaları

Fen Bilimleri Çalışmaları

Hayat Bilgisi Çalışmaları

4.Sınıf Dosyaları

Türkçe Çalışmaları

Matematik Çalışmaları

Fen Bilimleri Çalışmaları

Sosyal Bilgiler Çalışmaları

Din Kültürü Çalışmaları

 

      İlkokul Dosyaları Çalışmaları:

      Pdf Test ve etkinlik çalışmaları eğitim programlarına göre özenle hazırlanmıştır. Bununla birlikte Test ve etkinlik çalışmaların güncel olmasına da özen gösterilmiştir. Test ve etkinlik çalışmaları oluşturulurken özellikle MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle ders kitabı içerikleri kullanılmıştır. Pdf Test ve etkinlik çalışmaları genellikle kazanım temelli olarak oluşmaktadır. Bununla birlikte Test ve etkinlik çalışmalarda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin katkı sağlaması amaçlanmıştır. Bunun yanında Test ve etkinlik çalışmaları hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırılmıştır.

testimiz

testimiz.com.tr

      Çalışma Yapısı:

      Doküman yazmak öncelikle uzmanlık ister. Pdf çalışma testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda özellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Test ve etkinlik çalışma ve testleri için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Pdf Çalışma Hakkında:

      Pdf Test ve etkinlik çalışmaları öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Bunun yanında sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Test ve etkinlik çalışmaları özellikle öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Yani öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Pdf Test ve etkinlik çalışmalarını yazdırıp çözebildiğiniz gibi aynı zamanda online de çözebilirsiniz. Test ve etkinlik çalışmalarını pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Yani Pdf Test ve etkinlik çalışmaları mobil uyumludur. Ancak cihazınızda Pdf programını bulundurmalısınız.

      Değerlendirme:

      Pdf Test ve etkinlik çalışmalarını indirmek veya yazdırmak için indir butonuna basmalısınız. İlk olarak çalışmalarımız PDF olarak açılacaktır. Ekrandan ya da yazdırarak çözebilirsiniz. Test ve etkinlik çalışmaları hazırlanırken genellikle tasarrufa önem verilmiştir. Yani çalışma içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Test ve etkinlik çalışmalarının cevaplarını indirme sayfasından kontrol edebilirsiniz.

      Telif Hakkı:

      Test ve etkinlik çalışmaları özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani Pdf Test ve etkinlik çalışmaları genellikle özgündür. Çünkü Test ve etkinlik çalışmaların özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Test ve etkinlik çalışmalarının telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Test ve etkinlik çalışmaları ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM