2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi          2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi Hakkında:       Bölme İşlemi Problemleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bölme İşlemi Problemleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Bölme İşlemi Problemleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz […]

2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi

 

       2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Problemleri Testi Hakkında:

      Bölme İşlemi Problemleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bölme İşlemi Problemleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Bölme İşlemi Problemleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Bölme İşlemi Problemleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Bölme İşlemi Problemleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Problemleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Bölme İşlemi Problemleri Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Bölme İşlemi Problemleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Bölme İşlemi Problemleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Bölme İşlemi Problemleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Bölme İşlemi Problemleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Bölme İşlemi Problemleri testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Bölme İşlemi Problemleri testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Bölme İşlemi Problemleri testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Problemleri testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Problemleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM