2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi          2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi Hakkında:       Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi […]

2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi

 

       2.Sınıf Matematik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testi Hakkında:

      Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Paralarımızla İlgili Problem Çözelim ve Kuralım testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM