2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi          2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi Hakkında:       Zamanı Ölçme Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Zamanı Ölçme Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Zamanı Ölçme Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz […]

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi

 

       2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Değerlendirme Testi Hakkında:

      Zamanı Ölçme Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Zamanı Ölçme Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Zamanı Ölçme Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Zamanı Ölçme Değerlendirme testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Zamanı Ölçme Değerlendirme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Zamanı Ölçme Değerlendirme Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Zamanı Ölçme Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Zamanı Ölçme Değerlendirme testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Zamanı Ölçme Değerlendirme testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Zamanı Ölçme Değerlendirme testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Zamanı Ölçme Değerlendirme testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Zamanı Ölçme Değerlendirme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Zamanı Ölçme Değerlendirme testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Değerlendirme testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Değerlendirme testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM