2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması            2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması Testi Hakkında:       Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kuruş […]

2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması

 

 

       2.Sınıf Matematik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması Testi Hakkında:

      Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Kuruş ve Lirayı Öğrenelim Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM