2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması          2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması Testi Hakkında:       Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. […]

2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması

 

       2.Sınıf Matematik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması Testi Hakkında:

      Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problem Çözelim Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM