5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi

5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi

5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi        5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi Hakkında:         Isı ve Sıcaklık uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.         1. 5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır? Isı ve Sıcaklık konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Isı ve Sıcaklık testi içerik geliştirme uzmanları tarafından […]

5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi

       5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Testi Hakkında:

        Isı ve Sıcaklık uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Isı ve Sıcaklık konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Isı ve Sıcaklık testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Isı ve Sıcaklık testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Isı ve Sıcaklık testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Isı ve Sıcaklık kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Isı ve Sıcaklık çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Isı ve Sıcaklık testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Isı ve Sıcaklık testinin başarısını artırmaktadır. Online Isı ve Sıcaklık testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Isı ve Sıcaklık test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Isı ve Sıcaklık konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Isı ve Sıcaklık kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Isı ve Sıcaklık çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Isı ve Sıcaklık etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Isı ve Sıcaklık testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Isı ve Sıcaklık sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Isı ve Sıcaklık testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 5.Sınıf Isı ve Sıcaklık Konu Değerlendirme Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Isı ve Sıcaklık konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Isı ve Sıcaklık testi online çözülür. Çünkü Isı ve Sıcaklık çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Isı ve Sıcaklık konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Isı ve Sıcaklık test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Isı ve Sıcaklık kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Isı ve Sıcaklık testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Isı ve Sıcaklık Testi Telif Hakkı:

Isı ve Sıcaklık etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Isı ve Sıcaklık testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Isı ve Sıcaklık konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr Isı ve Sıcaklık kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Isı ve Sıcaklık testinin kullanımı özel izne tabidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM