1.Sınıf Çizgi Çalışmaları

1.Sınıf Çizgi Çalışmaları

1.Sınıf Çizgi Çalışmaları 1. Çizgi Çalışması 2. Çizgi Çalışması 3. Çizgi Çalışması 4. Çizgi Çalışması 5. Çizgi Çalışması 6. Çizgi Çalışması 7. Çizgi Çalışması        1.Sınıf Çizgi Çalışmaları Hakkında:       1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle […]

1.Sınıf Çizgi Çalışmaları

1. Çizgi Çalışması

2. Çizgi Çalışması

3. Çizgi Çalışması

4. Çizgi Çalışması

5. Çizgi Çalışması

6. Çizgi Çalışması

7. Çizgi Çalışması

       1.Sınıf Çizgi Çalışmaları Hakkında:

      1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf görebilirsiniz. Lakin Pdf 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları öğrenme hedeflidir. Yani çalışmaları yaparken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır. İlkokuma yazma çizgi çalışmaları yazma öğretimi için sıralı bir şekilde hazırlanmıştır. Yani çalışmalar birbirini tamamlayıcı özelliktedir. Ücretsiz indirilebilir. Özenli çalışmalardır.

      PDF Çalışma Yapısı:

        1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

 

testimiz.com.tr

      1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaların Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları nde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları n başarılı olması hedeflenmiştir. 

 

.

      Telif Hakkı:

      PDF 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları n özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları n telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle 1.Sınıf Yazmaya Hazırlık Çalışmaları ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM