2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi Pdf İndir

2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi Pdf İndir

2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi ONLİNE ÇÖZ        2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi Hakkında:       Alfabetik Sıralama testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Alfabetik Sıralama testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Alfabetik Sıralama testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Alfabetik […]

2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi

ONLİNE ÇÖZ

       2.Sınıf Türkçe Alfabetik Sıralama Testi Hakkında:

      Alfabetik Sıralama testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Alfabetik Sıralama testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Alfabetik Sıralama testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Alfabetik Sıralama testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Alfabetik Sıralama testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Alfabetik Sıralama Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Alfabetik Sıralama testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Alfabetik Sıralama testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Alfabetik Sıralama testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Alfabetik Sıralama testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Alfabetik Sıralama testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Alfabetik Sıralama testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Alfabetik Sıralama testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM