2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi Pdf İndir

2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi Pdf İndir

2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi ONLİNE ÇÖZ        2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi Hakkında:       Sözlük Sırası testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Sözlük Sırası testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Sözlük Sırası testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Sözlük […]

2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi

ONLİNE ÇÖZ

       2.Sınıf Türkçe Sözlük Sırası Testi Hakkında:

      Sözlük Sırası testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Sözlük Sırası testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Sözlük Sırası testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Sözlük Sırası testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Sözlük Sırası testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Sözlük Sırası testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Sözlük Sırası Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Sözlük Sırası testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Sözlük Sırası testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Sözlük Sırası testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Sözlük Sırası testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Sözlük Sırası testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Sözlük Sırası testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Sözlük Sırası testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Sözlük Sırası testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Sözlük Sırası testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM