4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testleri

4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testleri

4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testleri Kültür ve Miras Milli Kültür Ögelerimiz Geçmişten Günümüze Çocuk Oyunları Milli Mücadele Kültür ve Miras Kültür ve Miras Milli Kültürümüz Milli Mücadele Geçmişten Günümüze Çocuk Oyunları Millî Kültür Ögelerimiz Kültür ve Miras Ünite Değerlendirme Milli Kültürümüz Geleneksel Oyunlarımız Milli Mücadele ve Atatürk Ünite Kültür ve Miras 4.Sınıf Sosyal Bilgiler […]

4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testleri

Kültür ve Miras

Milli Kültür Ögelerimiz

Geçmişten Günümüze Çocuk Oyunları

Milli Mücadele

Kültür ve Miras

Kültür ve Miras

Milli Kültürümüz

Milli Mücadele

Geçmişten Günümüze Çocuk Oyunları

Millî Kültür Ögelerimiz

Kültür ve Miras Ünite Değerlendirme

Milli Kültürümüz

Geleneksel Oyunlarımız

Milli Mücadele ve Atatürk

Ünite Kültür ve Miras

4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testleri Hakkında:

1. 4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Konu Testleri Nasıl Hazırlanmıştır?

2.Ünite konu testleri İnteraktif etkileşimli bir çalışmalardır. 2.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda 2.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü 2.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 2.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 2.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 2.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 2.Ünite testlerin başarısını artırmaktadır. Online 2.Ünite tesleri için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

2. 4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif 2.Ünite test soruları çoktan seçmelidir. Ancak seçenek sayısı 2.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. 2.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak 2.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 2.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü 2.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 2.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

2.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 2.Ünite testleri online çözülür. Çünkü 2.Ünite çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak 2.Ünite konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 2.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 2.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 2.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 2.Ünite Testleri Telif Hakkı:

2.Ünite etkileşim testleri ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 2.Ünite testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 2.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr 2.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 2.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM