5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Cevaplı Pdf İndir

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Cevaplı Pdf İndir

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi İNDİR           5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Bilgilendirme:        Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.        Bu yazı kısacası Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmasını tanıtmak için […]

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi

İNDİR

 

        5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Bilgilendirme:

       Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.        Bu yazı kısacası Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Aynı zamanda Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi sorularını görmek için İNDİR butonunu kullanmalısınız.

       PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Cevap Anahtarı:

Cevap Anahtarı
1. C
2. D
3. D
4. D
5. C
6. B
7. A
8. D
9. B
10. A
11. D
12. C
13. A
14. C
15. B
16. B
17. A
18. C
19. D
20. D

ONLİNE ÇÖZ

       Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testinin Kaynağı:

PDFSosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi özellikle eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Diğer yandan kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Ayrıca Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. özellikle sınıf içi uygulamalar başarıyı artırmaktadır.  

testimiz.com.tr

       PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Soru Yapısı:

PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi özellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. Özellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

       Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Test Çalışması Hakkında:

PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Yani sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Yani Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan online çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Değerlendirme:

PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Ayrıca Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testini online çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.  

testimiz.com.tr.tr

       PDF Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi Telif Hakkı:

Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testinin bütün hakları testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM