5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri 2.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Üretim Dağıtım ve Tüketim Çevremdeki Ekonomik Faaliyetler Yeni Fikirler Geliştirelim Üretim, Dağıtım Tüketim Ekonomi Ve Sosyal Hayat Çevremizdeki Ekonomik Faaliyetler Ekonomik Faaliyetler Meslekleri Etkiler Ekonomi Ve Sosyal Hayat Üretim, Dağıtım Tüketim 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri Hakkında: 1. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Konu Testleri Nasıl […]

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri

2.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme

Üretim Dağıtım ve Tüketim

Çevremdeki Ekonomik Faaliyetler

Yeni Fikirler Geliştirelim

Üretim, Dağıtım Tüketim

Ekonomi Ve Sosyal Hayat

Çevremizdeki Ekonomik Faaliyetler

Ekonomik Faaliyetler Meslekleri Etkiler

Ekonomi Ve Sosyal Hayat

Üretim, Dağıtım Tüketim

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testleri Hakkında:

1. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Konu Testleri Nasıl Hazırlanmıştır?

5.Ünite konu testleri İnteraktif etkileşimli bir çalışmalardır. 5.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda 5.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü 5.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 5.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 5.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 5.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 5.Ünite testlerin başarısını artırmaktadır. Online 5.Ünite tesleri için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

2. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif 5.Ünite test soruları çoktan seçmelidir. Ancak seçenek sayısı 5.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. 5.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak 5.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 5.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü 5.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 5.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 5.Ünite Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

5.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 5.Ünite testleri online çözülür. Çünkü 5.Ünite çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak 5.Ünite konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 5.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 5.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 5.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 5.Ünite Testleri Telif Hakkı:

5.Ünite etkileşim testleri ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 5.Ünite testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 5.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr 5.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 5.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM