6.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

6.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

6.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi 1.Dönem 1.Değerlendirme Testi          2. 1.Dönem 1.Değerlendirme Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:        İnteraktif 1.Dönem 1.Değerlendirme testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 1.Dönem 1.Değerlendirme kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. […]

6.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi

1.Dönem 1.Değerlendirme Testi

 

       2. 1.Dönem 1.Değerlendirme Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

       İnteraktif 1.Dönem 1.Değerlendirme testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 1.Dönem 1.Değerlendirme kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. 1.Dönem 1.Değerlendirme etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 1.Dönem 1.Değerlendirme testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 1.Dönem 1.Değerlendirme sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 1.Dönem 1.Değerlendirme testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

       1.Dönem 1.Değerlendirme konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 1.Dönem 1.Değerlendirme testleri online çözülür. Çünkü 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 1.Dönem 1.Değerlendirme konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 1.Dönem 1.Değerlendirme testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 1.Dönem 1.Değerlendirme kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 1.Dönem 1.Değerlendirme testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 1.Dönem 1.Değerlendirme Testleri Telif Hakkı:

       1.Dönem 1.Değerlendirme etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 1.Dönem 1.Değerlendirme testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 1.Dönem 1.Değerlendirme konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr 1.Dönem 1.Değerlendirme kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 1.Dönem 1.Değerlendirme testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

testimiz.com.tr.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM