8.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri 

8.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri 

8.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri 1.Ünite Değerlendirme Çarpanlar ve Katlar Üslü İfadeler Üslü İfadeler Kazanım 8.Sınıf Üslü İfadeler Kazanım Üslü İfadeler Kazanım Aralarında Asal Sayılar Kazanım Ebob Ekok Kazanım Çarpanlar ve Katlar Kazanım Üslü Sayılar Kazanım 8.Sınıf Üslü Sayılar Kazanım Üslü Sayılar Kazanım Üslü İfadeler Çarpanlar ve Katlar EKOK EBOB Problemleri En Küçük Ortak Kat […]

8.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri

1.Ünite Değerlendirme

Çarpanlar ve Katlar

Üslü İfadeler

Üslü İfadeler Kazanım

8.Sınıf Üslü İfadeler Kazanım

Üslü İfadeler Kazanım

Aralarında Asal Sayılar Kazanım

Ebob Ekok Kazanım

Çarpanlar ve Katlar Kazanım

Üslü Sayılar Kazanım

8.Sınıf Üslü Sayılar Kazanım

Üslü Sayılar Kazanım

Üslü İfadeler

Çarpanlar ve Katlar

EKOK EBOB Problemleri

En Küçük Ortak Kat EKOK

En Büyük Ortak Bölen EBOB

Çarpanlar ve Katlar

Üslü Sayılar 3

Üslü Sayılar 2

8.Sınıf Üslü Sayılar

Üslü Sayılarla İşlemler

Çarpanlarına Ayırma

Sayı Örüntüleri

Histogram

2.Ünite Sayıların Dünyası

       8.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri Hakkında:

      Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur?

      8.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Aynı zamanda 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 8.Sınıf Matematik 1.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 8.Sınıf Matematik 1.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 8.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinin başarısını artırmaktadır. Online 8.Sınıf Matematik 1.Ünite tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Kazanım Testlerinin Hazırlanışı:

      İnteraktif 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 8.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. 8.Sınıf Matematik 1.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. 8.Sınıf Matematik 1.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 8.Sınıf Matematik 1.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

testimiz.com.tr

      8.Sınıf Matematik 1.Ünite Çalışma Testlerinin Özellikleri:

      8.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri online çözmek üzere hazırlanmıştır. Çünkü 8.Sınıf Matematik 1.Ünite çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 8.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 8.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

.

      Etkileşimli 8.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri Telif Hakkı:

      8.Sınıf Matematik 1.Ünite etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 8.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr 8.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 8.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM