8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri

8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri

8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler Konu Testi Koordinat Sistemi Konu Testi Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler Koordinat Sistemi 4.Ünite Değerlendirme Testi Denklem Sistemleri 4.Ünite Matematikte Yolculuk 2.Dönem 1.Değerlendirme        8.Sınıf Matematik 4.Ünite Testleri Hakkında:        1. 8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur? 4.Ünitesi konu testleri İnteraktif ya da etkileşimli […]

8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri

Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler Konu Testi

Koordinat Sistemi Konu Testi

Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler

Koordinat Sistemi

4.Ünite Değerlendirme Testi

Denklem Sistemleri

4.Ünite Matematikte Yolculuk

2.Dönem 1.Değerlendirme

       8.Sınıf Matematik 4.Ünite Testleri Hakkında:

       1. 8.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur?

4.Ünitesi konu testleri İnteraktif ya da etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 4.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Aynı zamanda 4.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 4.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 4.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 4.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 4.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 4.Ünite testlerinin başarısını artırmaktadır. Online 4.Ünite tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

       2. 8.Sınıf Matematik 4.Ünite Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif 4.Ünite testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 4.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 4.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. 4.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 4.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 4.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 4.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 8.Sınıf Matematik 4.Ünite Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

Matematik 4.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 4.Ünite testleri online çözülür. Çünkü 4.Ünite çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 4.Ünite konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 4.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 4.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 4.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 4.Ünite Testleri Telif Hakkı:

8.Sınıf 4.Ünite etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 4.Ünite testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 4.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak testimiz.com.tr 4.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 4.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

testimiz.com.tr.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM