8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Pdf Cevaplı İndir

8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Pdf Cevaplı İndir

8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Tıkla Çöz [pdf-embedder url=”https://testimiz.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/9.-Cok-Buyuk-Sayilar-ile-Cok-Kucuk-Sayilarin.pdf” title=”9. Çok Büyük Sayılar ile Çok Küçük Sayıların”]         8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Tanıtım:         8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da […]

8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi

Tıkla Çöz

[pdf-embedder url=”https://testimiz.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/9.-Cok-Buyuk-Sayilar-ile-Cok-Kucuk-Sayilarin.pdf” title=”9. Çok Büyük Sayılar ile Çok Küçük Sayıların”]

        8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Tanıtım:

        8.Sınıf Matematik Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Cevap Anahtarı:

 1. C
 2. A
 3. C
 4. D
 5. A
 6. D
 7. A
 8. B
 9. C
 10. D
 11. B
 12. A

       Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Kaynak Bilgisi:

PDFÇok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

testimiz.com.tr

       PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Test Çalışması Hakkında:

PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Değerlendirme:

PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

testimiz.com.tr.tr

       PDF Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların Testi Telif Hakkı:

Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testinin bütün hakları testimiz.com.tr sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Çok Büyük ve Çok Küçük Sayıların testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM