2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması          2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması Testi Hakkında:       Kesirler Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kesirler Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kesirler Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kesirler Çalışması testi […]

2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması

 

       2.Sınıf Matematik Kesirler Çalışması Testi Hakkında:

      Kesirler Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kesirler Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kesirler Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kesirler Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Kesirler Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kesirler Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Kesirler Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kesirler Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kesirler Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kesirler Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kesirler Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kesirler Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kesirler Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kesirler Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kesirler Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Kesirler Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM