2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması          2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması Testi Hakkında:       Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. […]

2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması

 

       2.Sınıf Matematik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması Testi Hakkında:

      Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Bütün Yarım ve Çeyreği Öğrenelim Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM