2.Sınıf Matematik  Zamanı Ölçme Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Çalışması Pdf İndir

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Çalışması          2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Çalışması Testi Hakkında:       Zamanı Ölçme Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Zamanı Ölçme Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Zamanı Ölçme Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden […]

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Çalışması

 

       2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Çalışması Testi Hakkında:

      Zamanı Ölçme Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Zamanı Ölçme Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Zamanı Ölçme Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Zamanı Ölçme Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Zamanı Ölçme Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com.tr

      Zamanı Ölçme Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Zamanı Ölçme Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Zamanı Ölçme Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Zamanı Ölçme Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Zamanı Ölçme Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Zamanı Ölçme Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Zamanı Ölçme Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Zamanı Ölçme Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com.tr sitesine aittir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM